Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Wyniki krwi i moczu u suczki

Forum

Wyniki krwi i moczu u suczki

Witam, mam 7 letnia suczke chorujaca na padaczke Od dluzszego czasu ok 1,5 miesiaca jej brzuszek jest strasznie nadety, sztywny Po konsultacji z vetem udalam sie na usg z ktorego doktor stwierdzil piasek na nerkach i tkliwa trzustke Zrobilam wyniki krwi ktore wyszly w porzadku oraz mocz ktorego parametry wyszly takie: Barwa ciemnozolta Przejrzystosc lekko metna Ciezar wlasciwy 1025 g/ml Ph 6.5 Leukocyty 25 leuk./πl Azotyny ujemny Bialko 25 mg/dl Glukoza w normie Ciala ketonowe 5 mg/dl Urobilinogen 1 mg/dl Bilirubina 1 mg/dl Erytrocyty ujemny Osad: Nablonkinplaskie nieliczne Leukocyty 20-40 wpw Erytrocyty swieze 0-2 wpw Bakterie nieliczne Weterynarz stwierdzil ze nie wie co dolega mojej suni Ze moze byc to chora watroba lub pecherz Vet podal jej Przeciw zapalny Rapidescol nie moge rozczytac Oraz na ten brzuszek srodek rozkurczowy Buscopak I dal mi 2 tabletku do podania Eurobioflox Chcialam sie poradzic Was i spytac na co moze chorowac moja sunia Dodam ze jest mniej aktywna niz np miesiac temu i ten brzuszek ma strasznie nadety Prosze o pomoc

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2015-02-24
Dzień dobry. Mamy zdecydowanie zbyt mało danych, aby móc coś podpowiedzieć. Podane informacje są wybiórcze i niepełne. Analiza takich przypadków zwykle wymaga szczegółowej konsultacji, co przekracza możliwości porady przez internet. Jeśli lekarze w obecnej przychodni nie są w stanie udzielić pomocy, proponowałbym rozważyć wizytę w innej placówce (z kompletnym wypisem dotychczasowego leczenia).

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl