Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii udo po śrubowaniu

Forum

udo po śrubowaniu

Witam, Mam kotka 2,5 letniego 18 października miał operacje kości udowej.Kość została zdrutowana i wstawiono gwoździa. Po wczorajszej wizycie zrobiono mu rtg i zmieniono opatrunek. Lekarze stwierdzili,że kość się zalała w 90% i za tydzień można wyciągnąć gwoździa. Kot przed zmianą opatrunku chodził, a nawet już robił psoty, niestety po wczorajszej wizycie kot od godziny 14 do 3 nad ranem był w jakimś amoku, gryzł,drapał, miałczał.Nad ranem wstał zjadł i wsikał się. Niestety kot przy próbie wstania przewraca się i strasznie miałczy. Dzwoniłam do wet i powiedziano mi,żeby się udać do swojego lekarza po środki przeciwbólowe. Czy przyczyną tego amoku mogła być narkoza? Czy noga mogł zostać poruszona przy zmianie opatrunku? Proszę o odpowiedz.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2010-11-11
Witam, przyczyną tego stanu jak najbardziej może być narkoza, oraz badanie ortopedyczne (i opatrunek) które mogło lekko naruszyć strukturę blizny kostnej, co powoduje ból. Nie należy się tym zbytnio przejmować, ani podawać leków na własną rękę. Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl