Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Forum ogólne Technikum Weterynaryjne

Forum

Technikum Weterynaryjne

Dobry wieczór. Za niedługo będę musiała wybrać szkołę średnią i bardzo chciałabym iść do technikum weterynaryjnego. Interesuje mnie technikum w Nowym Targu lub Trzcianie za Rzeszowem. Chciałam zapytać czy ktoś z forumowiczów uczęszcza lub skończył którąś z ww. szkół i mógłby podzielić się opinią na ich temat. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie, gdyż osobiście nie znam nikogo, kto mógłby cokolwiek powiedzieć o tych szkołach. Pozdrawiam . Monika

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2010-09-14
Witam. Zanim zostałem lekarzem, miałem przyjemność skończyć technikum w Trzcianie. Mam bardzo dobre wspomnienia z tego okresu i szczerze mogę tę szkołę polecić. Obecnie naukę rozpoczęła tam moja kuzynka i pierwsze wrażenia również ma całkiem pozytywne. 
Pozdrawiam.
kingus
Data dodania: 2011-03-15
Ja też swego czasu miałam takie plany, ale niestety w mojej okolicy nie było tego typu technikum ;/ a kto wie, może przez to minełam się z powołaniem ;/
Simon
Data dodania: 2011-03-16
Ale to trzeba koniecznie skończyć technikum weterynaryjne? Nie można np zdać w ogolniaku odpowiednich przedmiotów na maturze i potem iść na studia weterynaryjne? Na medycyne jak ida to chyba tez nie po technikach medycznych bo nie slyszalem o takich?
karo
Data dodania: 2011-03-22
Oczywiście, że nie trzeba. Nie trzeba być technikiem weterynarii, żeby zostać lekarzem. Wystarczy dostać się na studia po szkole średniej.

Odpowiedź Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl