Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Spuchnięta łapa u kota po sterylizacji

Forum

Spuchnięta łapa u kota po sterylizacji

Witam! 28.04 moja kotka została poddana zabiegowi sterylizacji. Wprawdzie ma już 8,5 roku, ale po badaniach krwi oraz jej ogólnym stanie lekarz stwierdził, że kotka jest w rewelacyjnej kondycji i bardzo dobrego zdrowia (w pełni się z tym zgadzam). Dziś mija druga dobra po zabiegu i jedyne co mnie niepokoi to spuchnięta przednia łapka tam gdzie wbity był wenflon z igłą. Kotka jest jasnej maści i na wygolonej łapce widać spore zasinienie i opuchliznę od "łokcia" w dół. Trudno mi powiedzieć czy ta łapa ją boli bo kotka jest jeszcze mocno przymulona po zabiegu. Wypiła dziś sporo wody. Łapka jest ciepła w dotyku. Zadzwoniłam do lecznicy i powiedziano mi, że to płyn z kroplówki i że sam się wchłonie. Jednak bardzo się niepokoję. Czy słusznie? Pozdrawiam i licze na odpowiedź.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2016-05-05
Dzień dobry. Jeśli wygląd łapki jest niepokojący zawsze warto udać się do przychodni. Lekarz oceni stan kończyny i stwierdzi czy potrzebne jest dodatkowe postępowanie.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl