Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Sprzedam Vetoryl 30 mg - 2 opakowania

Forum

Sprzedam Vetoryl 30 mg - 2 opakowania

Witam serdecznie, Sprzedam 2 nowe opakowania Vetoryl 30 mg ( 60 tabletek) oraz 7 tabletek Vetoryl 30mg, które zostały mi z rozpoczętego opakowania. Niestety nowe, zamówione opakowania doszły w momencie,gdy mój piesek odszedł na tamten świat.. Mogę wysłać zdjęcia na maila lub odbiór osobisty w Krakowie. Wysyłam jedynie listami poleconymi rejestrowanymi. Lek jest bardzo dobry, dzięki niemu mój piesek żył kilka lat dłużej i dożył sędziwego wieku. Data ważności maj 2017 Kontakt: basiekmail@gmail.com

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
neti
Data dodania: 2016-03-24
Witam!
Czy oferta jest dalej aktualna?? Jeśli tak, proszę o odp, jaka cena za opakowanie?? Pozdrawiam!
eddiebritt
Data dodania: 2016-05-16
Witam,
Ja również odsprzedam tanio 22 tabletki 30mg leku Vetoryl. Moja sunia była chora na Cushinga i była leczona Vetorylem, który wydłużył jej życie, teraz już jej nie ma, a ja lek odsprzedam po kosztach - za 80zł (+ przesyłka) lub odbiór osobisty we Wrocławiu.
Vetoryl ma ważność 07/2018. Był kupowany u naszego weterynarza.
proszę o kontakt na maila eddiebritt@interia.pl
eddiebritt
Data dodania: 2016-05-23
Witam,

ogloszenie jest juz nieaaktualne.
amoran54
Data dodania: 2016-05-23
Witam
Mam do odsprzedania po jednym pełnym opakowaniu Vetoryl30mg-100 zł oraz 60mg- 150 zł. Mój psiak nie zdążył wykorzystać :-(W razie potrzeby proszę o kontakt amoran54@wp.pl
clovn
Data dodania: 2017-09-09
poszukuje  pilnie wetorylu 30mg

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl