Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Smierc kota

Forum

Smierc kota

Witam, wczoraj okolo godziny 15tej znalazlam pod drzewem swojego ukochanego kota martwego. Wygladal ze umarl spokojnie (przynajmniej mam taka nadzieje). Raczej wykluczam zatrucie poniewaz moj kotek jadl tylko jeden rodzaj karmy i odmawial spozywania czegos innego, a zwlaszcza od obcych. Staralam sie znalesc weterynarza aby wykonal autopsje ale mieszkam na Cyprze a tu niestety jest niemozliwe znalezienie doktora w sobote po poludniu. Nawet weterynarz ktory byl na dyzuze odmowil przyjazdu do kliniki z powodu martwego kota. Moj kotek mial na brzuchu plame ktora wygladala podobnie do ukaszenia. Mam zdjecie ale nie wiem jak mam je panstu przeslac w celu diagnozy. Bardzo panstwa prosze o pomoc. Nie moge sobie dac spokoju ze niewiem dlaczego i jak zmarl moj pupil, czy smierc byla szybka i czy cierpial. dodam tylko ze wygladal spokojnie, pyszczek mial zamkniety a na jego odbycie wisial kal (nie bylo sladu rozwolnienia). Jeszcze rana sie z nim bawilam, zjadl jak zwykle i wyszedl na zewnatrz. Ostatni raz widzialam go jak polowal na ptaki na drzewie. Byl pelen energii

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Martyna Wilk-Niepiekło
Data dodania: 2012-09-16
Witam.
Zdjęcie i opis niestety niewiele nam wniesie. O przyczynie zgonu można by było powiedzieć więcej po sekcji zwłok i badaniach toksykologicznych. Na pytania czy śmierć była szybka i czy cierpiał także trudno odpowiedzieć. Dodatkowo zaznaczę, że teraz każda godzina w ciepłym klimacie pogarsza stan zwłok, co dla ewentualnej sekcji jest kluczowe. Pozdrawiam i szczerze współczuję.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl