Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Proszę o pomoc.

Forum

Proszę o pomoc.

Witam. Mój piesek (kundelek, 7 lat, samiec) ma dość poważne problemy ze zdrowiem. Zaczęło się ok 3 miesięcy temu od klopotów z konczynami. Pies zaplatał się i przewracał. Byl osowialy. Weterynarz podał mu zastrzyki przeciwzapalne, sterydowe i z witaminami B. Pomoglo ale tylko na jakis czas. Po ok 14 dniach problem powrocil. Więc lekarz znow podał ten zestaw zastrzykow. Dodam, że wyniki badań krwi wyszly w porzadku. Lekarz zalecił powtarzanie zastrzykow co 2 tygodnie by zapobiec "napadom". Po pewnym czasie zastrzyki przestały przynosić poprawę. A na dodatek pies zaczął mieć problemy ze wzrokiem. Gałki oczne stały się wypukłe i obolałe (obolała jest również czaszka w okolicy oczu), wzrok jest mocno osłabiony. Pies stracił energię. konsultuję jego stan z lekarzami ale oni nie wiedzą co może dolegać pieskowi. Jedni zalecają rezonans. Uważają że jest opcja guza.... inni twierdzą że rezonans jest zbędny.. Nie przestaję kontrolowac jego stanu zdrowia w lecznicy. Ciągle zastanawia mnie jeden fakt.. mianowicie problemy wystąpiły niecały tydzień po zaszczepieniu psa... Szukam jakichkolwiek rad i pomocy. Może Państwo spotkali się kiedyś z podobnym przypadkiem. Będę bardzo naprawdę baaardzo wdzięczna za każdą odpowiedź i wszelkie wskazówki. Pozdrawiam. Ewelina.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2016-08-11
Dzień dobry. Proszę o przesłanie wyników badania krwi. Można to zrobić na forum (wątek tworzy się automatycznie). Czy u psa było wykonane badanie neurologiczne (ocena odruchów z układu nerwowego)?
linka53
Data dodania: 2016-08-22
Serdecznie dziękuję za okazane zainteresowanie i chęć pomocy. Niestety piesek zdechł 11.08.
Trafiłam w końcu do dociekliwego weterynarza, który rozpoznał u mojego psa boleriozę i anaplazmozę. Niestety było już za poźno i wprowadzone leczenie nie pomogło.....
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2016-08-22
Przykro nam, że nie udało się pomóc psu. Wspóczujemy straty psiaka.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl