Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii problemy ze starszym psem

Forum

problemy ze starszym psem

Witam.Od 12 lat,mam psa mieszańca.Zawsze był bardzo żywym zwierzakiem,nigdy na nic nie chorował.Od mieciaca zaczął dziwnie mlaskać pyskiem.a od 5 dni zaczęły sie także inne dolegliwości,nie potrafi utrzymac moczu,zrobił sie osowiały,ma problemy z chodzeniem,zawsze o wyjsciu na dwór reagował skacząc i ciesząc sie,a teraz sama musze go zmuszac żeby wyszedł.Jest osłabiony bo od 2 dni nie chce nic jeść,pije jedynie wode,ale to co wypije po pewnym czasie zwymiotuje żółcia.Zauważyłam także ostatnio kropelki krwi.Zwróciłam sie do weterynarza pobrał krew i mocz do badań,Widze że sie meczy,i niewiem jaka może byc przyczyna,a lekarz nic konkretnego mi nie powiedział.Prosze o odpowiedz.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2010-09-03
Dzień dobry. Opisywane objawy, szczególnie u starszych psów, mogą dotyczyć wielu chorób. Badania dodatkowe jak badanie krwi (morfologia i biochemia) są - poza badaniem klinicznym w gabinecie - pierwszym krokiem do znalezienia przyczyny problemów. Często na podstawie wstępnych wyników zachodzi konieczność wykonania dodatkowych oznaczeń we krwi lub skorzystanie z diagnostyki obrazowej - USG/RTG. Czy na podstawie wyników tych badań nie zostało postawione jakiekolwiek podejrzenie choroby? Czy zostało zalecone bądź wdrożone wstępne leczenie objawowe? Kontynuujmy dyskusję na forum, postaramy się pomóc. Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl