Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Podczas nocy,ranka mój piesek dziwnie sie zachowuje,co mam zrobić ?

Forum

Podczas nocy,ranka mój piesek dziwnie sie zachowuje,co mam zrobić ?

Niewiem co robić ,w nocy kiedy mój piesek zasypia lub śpi macha łapką,ostatnio leżałam koło mojego psa i słyszałam jak coś sie strasznie jakby przelewa w jej brzuszku i rano leżała a zaraz zaczynała piszczeć i nie mogła uleżeć w miejscu.Mój pies to suczka , ma około 1 roku ,jest kundelkiem w książce napisane jest ze to maltańczyk ale po wyglądzie widać ze jest pomieszany z inna rasa , kiedyś jakiś pies chorował w naszym domu na robaki w brzuchu i mój pies dostał lekarstwo na odrobaczenie .Bylo to mniejwiecej 2013 r a początku 2014r.Te piszczania występowały tez wcześniej bo mój piesek miał bolacą łapkę i trochę kulał . Machanie łapki występowało już wcześniej wiec trudno mi określić czas objawów .ogolnie wyglada jakby coś sie działo potem przestawało i znów zaczynało , niewiem co robić .

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2014-04-24
Dzień dobry. Drżenia, ruchy kończynami, w trakcie zasypiania czy podczas snu nie są niczym niezwykłym i wynikają najczęściej z tego, że psu coś się śni. Jeśli jednak u suczki występują inne niepokojące objawy - popiskiwanie/wokalizacja, niepokój, zmienione zachowanie, itp. może to świadczyć o odczuwanym przez nią dyskomforcie/bolesności. Spowodowane może to być wieloma przyczynami i nie da się znaleźć źródła problemu na odległość. Z suczką należy udać się do lekarza weterynarii. Natomiast w celu wykluczenia inwazji pasożytniczej najlepiej jest wykonać badanie kału.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl