Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii pieski !

Forum

pieski !

Mam 3 pytania: 1.Mam roczną suczkę jest mieszana z pekińczykiem i chciałabym sie zapytać czy mogłabym pójść z nią na jakieś zawody jeśli tak to jakie? 2. Brat kupił mi suczke rasy Husky trzymam ja w domu ale ona załatwia się na żadko a potem troche je tej kupy i nie wiem co mam robić jak dostanie klapsa to to i tak nic nie daje bo nastepnym razem zrobi tak samo. A jak wyjde z nią na dwór to nie chce zrobić kupy robi tylko siku i jest zainteresowana wszystkim wokół. Co mam zrobić w takiej sytuacji? 3. Mam psa rasy husky ma 1 rok i siedem miesiecy i chciałabym sie zapytać ile musze poswiecać mu czasu na spacery? Dotychczas chodzilam z nim godzine nawet mniej. Jak Pan/Pani mysli czy tyle czasu na spacery mu wystarczy?. Czasami wybrzydza w jedzeniu daje mu 3 kostki mięsne z rozmoczonymi bułkami albo suchą karmę chappi czy jego zachowanie jest normalne?. Czasami wybiegam go przy rowerze ale bardzo szybko się męczy jak moge wyrobić mu kondycję żeby biegł dłuzej i sie tak szybko nie męczył? Proszę o pomoc i dziękujęza odpowiedzi :) !

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2012-07-15
1/ wszystkie które dopuszczają mieszańce w regulaminie zawodów - nie sposób wymienić konkretne, polecam śledzić zawody przy pomocy google.pl. Zwykle kundelki nie są dopuszczane w zawodach międzynarodowych oraz pokazach ZKwP. 3/ Husky powinien mieć co najmniej 2-3 godz spaceru. Bieganie przy rowerze jest szkodliwe dla psa i niebezpieczne dla rowerzysty. Husky jest stworzony do ciągnięcia zaprzęgu a nie do bycia ciągniętym - rower narzuca tęmo przez co może zbytnio obciążać psa. 2+3/ polecam dobrej jakości karmę, żywienie jak w pkt.3 może powodować powyższe zachowania.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl