Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Pies Pluje Krwią!!! POMOCY;((((((

Forum

Pies Pluje Krwią!!! POMOCY;((((((

Mam 16 - letniego pudla miniaturke. Otóż mój piesek zaczął tak jakby się krztusić ,i chcąc odkaszleć , zaczął pluć z śliną z krwią;(( niestety mój piesek mając swoje lata zaczął chorować, na początku chorowało mu oczko, na które niestety nie widzi.. ;( dostał też mając swoje 5 lat padaczke i ma nadal .. nie mogłam go wyleczyć tabletkami które zapisywali mi weterynarze.. ale chodzi mi o tą krew? Co to może być? Czy.on zdechnie?;((((( Dostał to dzisiaj.. ;(((niestety.nie mam jak mu pomóc ponieważ mój tata jak to twierdzi.nie ma pieniędzy;((( a ja sie strasznie martwie.. to mój kochany pupil.. !;((( proszę o poradę.. będe bardzo wdzięczna ;(

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2014-11-16
Krew może pochodzić z jamy ustnej co może być spowodowane chorobą zębów, urazem, nowotworem w jamie ustnej. Krew moze pochodzić z dróg oddechowych z powodów j/w. Bez zbadania psa nie da się odpowiedzieć na to pytanie. Na pytanie o śmierć natomiast odpowiedź jest stuprocentowa, bo jest ona pewna jak podatki cytując Beniamina Franklina, kiedy do niej dojdzie bez badania dokładność oceny mniejsza niż 5 lat jest niemożliwa.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl