Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii paraliż

Forum

paraliż

Witam. Mam suczkę , jest zwykłym kundelkiem mam ja od 4 lat. Jest mala ,wazy nie cale 5 kilo. Mieszkam osobno, i będąc w rodzinnym domu zobaczylam jak nagle pies który przed chwila bawil sie i krecil w kolko nagle dostal paraliżu ,drgawek i nie może sie ruszyć glowa dziwnie drga .mnie osobiście to przerazilo mama mówi ze ma raz na jakiś czas tak ale przechodzi jej dość szybko. Nie wiem co to jest i od czego może być .mam zamiar wybrac sie do weterynarza z nią ale chciałabym sie przygotować na diagnozę . Z tego co przeczytałam to może być padaczka i sie bardzo boje bo suczka jest dla mnie wszystkim. Dodam tez ze jak miała kilka miesięcy kuzynka upuscila ja na kręgosłup ale wwteryniarz pow ze nie ma żadnych powiklam. Proszę bardzo o wstepna diagnozę

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2017-03-17
Dzień dobry. Ataki drgawek mogą wynikać z wielu przyczyn: chorób układu nerwowego, chorób metabolicznych, układu dokrewnego, itd. W takiej sytuacji pies wymaga dokładnej diagnostyki. Zacząć należałoby od badania ogólnego i badania neurologicznego. Zwykle niezbędne również są badania dodatkowe (m.in. krwi).. Po zebraniu tych danych lekarz zaproponuje dalsze postępowanie.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl