Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii kotka w ciążywypadek prawdopodobnie

Forum

kotka w ciążywypadek prawdopodobnie

pomóżcie,kotka jest prawdobodobnie w 7 tygodniu ciąży ,dziś wyszła na dwór (blisko ulicy),zauwarzyłam ,że nie chce chodzić,ale troche chodzi,siedzi w miejscu i nie rusza się gdy ja unoszę i dotykam brzucha -miałczy,nie chce jeść,czy moze to być poród,nie jestem pewna w którym tygodniu jest ,pomóżcie ,tylko nie piszcie abym poszła z nią do weterynarza ,bo nie bardzo mnie stac w tej chwili,jestem bez grosza,kocham ją i dzieci tez i boimy się czy nie zdechnie

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2011-03-10
W badaniu USG ciężko jest jednoznacznie i dokładnie określić liczbę płodów, chyba, że lekarz nie miał wątpliwości. Jeśli jakiś kociak został w macicy to jest mało prawdopodobne, żeby przeżył. Martwy płód może niestety stanowić zagrożenie dla zdrowia kotki. Powtórne, kontrolne badanie USG pozwoli wykluczyć taką możliwość.
kingus
Data dodania: 2011-03-15
Strasznie smutna historia :( Daj znać czy z kotką wszystko ok? strasznie szkoda tych kociąt ;-( ale teraz najważniejsze jest żeby chociaż mama przeżyła


    1    2 

Wyświetlam [ 11 - 12 ] z 12

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl