Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii klinika vetka Warszawa Modlinska 65

Forum

klinika vetka Warszawa Modlinska 65

Nieudolność lekarzy tej kliniki spowodowała smierć mojej suki. Po każdej kroplówce pies słabł ale zupełnie nie interesowało to lekarzy.W końcu zupełnie straciła przytomność a lekarz zamiast ratować sukę zostawił ją na obserwację na 2 godziny Gdy postanowił ją ratować było już za późno. Suczka odeszła. Właścicielka cynicznie udawała skruchę obiecała wyjaśnić sprawę. Skończyło się na obietnicach. Ostrzegam przed tą nie wiem jak ją nazwać... najlepiej pasuje RZEŹNIĄ

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
andrzej131313
Data dodania: 2017-04-02
Omijać z daleka.Zanik empatii i rutyniarstwo u p.sochoń ,krysiak i walczuk doprowadziły do śmierci siedmio letniego psa.Zla diagnoza i w konsekwencji złe leczenie.Klinika z nazwy nie mająca nic wspólnego z fachowością
Bera
Data dodania: 2019-08-11
Nasza opinia jest zupełnie inna, powodem pewnie jest to, że skorzystaliśmy z darmowego chipowania. Suczka była kłuta dwa razy. Ok zwolennik kliniki napisze to się zdarza, ale dlaczego pani w żółtym kubraczku próbowała użyć tej samej strzykawki z chipem drugi raz, na usprawiedliwienie napiszę, że brudnym paluszkiem próbowała wcisnąć chipa w igłę. Wiem obrońcy kliniki napiszą wypadek przy pracy, czy uznacie za wypadek przy pracy wpisanie niewłaściwego numeru kontaktowego do właściciela. Nie zostałem poinformowany o możliwości dodania zdjęcia czworonoga do safe-animal.eu, nikt nie zapytał się czy mogą lub nie zostać upublicznione dane właściciela.
I NA KONIEC PRZEBÓJ ZOSTAŁ WPISANY NIEWŁAŚCIWY NUMER
TELEFONU KONTAKTOWEGO. PYTANIE DLACZEGO., odpowiadam tak wygląda profesjonalizm VETKI.


    1    2 

Wyświetlam [ 11 - 12 ] z 12

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl