Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Niepokojące zachowanie kotki.

Forum

Niepokojące zachowanie kotki.

Witam. Gdy wróciłam z wakacji zauważyłam u mojej kotki (5 lat) niepokojące zachowanie, takie jak pojawienie się trzeciej powieki, wyraźnie schudła oraz pod ogonem zwisa jej kawałek kału. Wróciłam 2 dni temu i nic w jej zachowaniu się nie zmieniło. Nie było mnie przez 2 tygodnie, lecz kotka była pod opieką. Niepokoi mnie to, gdyż nigdy wcześniej nie zachowywała się tak. Jest wykastrowana, nigdy nie potrzebowała wizyty u weterynarza w bardziej poważniejszej sprawie, tylko by przyjąć zastrzyk na odrobaczenie oraz kastracja. Obawiam się także, iż moja kotka, która uwielbia wędrówki, mogła zostać przez kogoś kopnięta w brzuszek w celu np. wygonienia jej z czyjejś posesji, co pewnie wpłynęłoby na jej zachowanie (lęk przed nawet najmniejszym szelestem oraz zwisający kał, który może wskazywać na złą pracę jelit lub moja kotka nie potrafi wydalić kału). Proszę o w miarę szybką odpowiedź, by ulżyć mojej kotce w cierpieniu. Dziękuję.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Maciej Czajka
Data dodania: 2014-07-28
Musi Pani udać się do lecznicy, by wykonać podstawowe badanie kliniczne, być może także z badaniami dodatkowymi. Gdybanie w mailu nic tu nie da.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl