Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii nadmierne wypadanie siersci

Forum

nadmierne wypadanie siersci

Witam mam pytanie moja suka 2 letnia strasznie gubi sierść po prostu jest jej pełno w domu można ją wielokrotnie czesac i nie ma efektów wiem że psy gubią sierść ale ona asz za dużo jej gubi jest to mieszaniec boksera z bernardynem czy możliwe jest to od stresu ? Jaki lek może jej pomuc ? Prosze o radę . Mam także drugiego psa ciulala jestem jego trzecim właścicielem i mam problem z nim taki że obejmuje mi kąty w mieszkaniu a gdy mu się uwagę zwróci atakuje nie raz pogryzl mi rękę nie wiem co mam robić tym bardziej że za 4 tyg będzie malutkie dziecko z nami prosze o radę

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2015-06-24
Dzień dobry. Z psami należy udać się do lekarza weterynarii. W pierwszym przypadku konieczny jest szczegółowy wywiad odnośnie środowiska życia suczki, jej utrzymania, żywienia, itp. Następnie ustala się plan postępowania, który może obejmować badania dodatkowe, weryfikację żywienia, suplementację określonych składników, itd. W drugim przypadku najbardziej prawdopodobną przyczyną jest nadpobudliwość seksualna (jeśli pies nie jest kastrowany) lub zaburzenia behawioralne. Rozwiązaniem zwykle jest kastracja i/lub pomoc zoopsychologa.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl