Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Moja..sunia

Forum

Moja..sunia

Moja.Meggy(buldog.francuski)skończyła.już.7..miesięcy.i.od.pewnego.czasu.próbowała.dostawiać.swoją.pupę.do.drugiego.psa.który.mieszka.w.naszym.domu.(samiec).ostatnim.razem.dostawiła.pupę.do.mordki.Lilego.ale.ten.nie.zareagował. próbowała.kilkakrotnie.i.nic..(7.dni.później)czyli.dzisiaj.zauważyłam..że.Lilo.próbuję.na.nią.wskoczyć.(Lilo.ma.4.lata-buldog-francuski)..szybko.zareagowałam.i.wrzasnęłam.Lilo.odszedł.czy.to.może.być.cieczka.. nie.zauważyłam.żeby.leciała.jej.krewka.ale.Lilo.ciągle.wącha.Meggy.pupę.i.ma.dziwne.odruchy.. proszę.o.pomoc:)Pozdrawiam

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2010-12-18
Dzień dobry.
Objawy cieczki u suczek mogą być różnie wyrażone i objawy te mogą też mieć różne nasilenie, także możemy nie zobaczyć krwawienia z dróg rodnych. Jednak opisywane zachowanie obu psów niewątpliwie wskazuje, że Meggy zaczyna mieć, bądź już ma cieczkę. Jeśli nie chcecie Państwo (teraz) rozmnażać suczki, należy pomyśleć o wyborze odpowiedniej metody antykoncepcji, żeby cieczka nie zamieniła się w ciążę.
Pozdrawiam.
niki_lilo
Data dodania: 2011-01-09

Witam:) mam pytanko otóż moja suczka Meggy (buldożek francuski, 8 miesięcy ) od wczoraj tj. 7.01 zaczęła bardzo dużo razy siusiać ...i wychodzę z nią co 20-30 min,... przeciętnie wychodzę co 1,5 godz :) kiedy jestem z nią na spacerze (ok.20min) to robi tylko 1-2 razy siusiu i załatwia się:) a od wczoraj zauważyłam że przez spacer zrobi co najmniej 5 razy siku...siusie są trochę czerwone i pływają w nich takie skrzepy krwi..zastanawiam się czy nie są to początki cieczki?? z góry dziękuję za odpowiedź:)Pozdrawiam

Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2011-01-09
Dzień dobry.
Odpowiedź jest podobna jak na pierwsze pytanie. Całość opisu sytuacji jak najbardziej wskazuje na cieczkę u Meggy.
Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl