Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Moja kotka kuleje

Forum

Moja kotka kuleje

Szanowny Panie Doktorze, mam 7 letnia kotke dachowa, ktorej od pewnego czasu cos dolega i zachowuje sie dziwnie z poszczegolnymi odjawami dodam jeszcze ze nie wychodzi na podworko : - przede wszystkim calymi dniami spi i sie chowa, - gdy chodzi od czasu do czasu kuleje na prawa lape ( ale nie zawsze ), - gdy kota sie dotyka zaczyna sie trzes sie tak jakby miala zimno , - poduszeczki zaczely sie jej luszczyc, - Bylam u weterynarza ktory powiedzial ze moze miec naciagniecie miesnie lub sciegna i przepisal krople przeciw bolowe . minal tydzien i kotka jest mniej wiecej w takim samym stadium . Bralam pod uwage : ugryzienie owada, lecz nie zauwazylam opuchniecia, -oczywiscie nie ma apetytu ( ogolnie zawsze malo jadla i czesto wymiotuje woda lub jedzeniem i z tym problemem sie borykamy od dluzszego casu ( dajemy kotce przedewszystkim do jedzenia ryby czesto kotce odbija sie na wymioty ( ale to tez jest stary problem ) Dziekuje

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2014-09-15
Witam, niestety objawy wymagają dokładnego badania klinicznego oraz badań dodatkowych aby postawić rozpoznanie. Diagnoza różnicowa ciągnie się na tę chwilę od naciągnięcia mięśnia, poprzez uraz, zator etc. kończąc się na nowotworze kości. Łapy należy prześwietlić a kotu pobrać krew - może to da jakąś wskazówkę bo opisane objawy niestety są zbyt ogólne.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl