Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii MAŁE KOCIAKI MAINE COON - dawać mleko czy nie?

Forum

MAŁE KOCIAKI MAINE COON - dawać mleko czy nie?

Witam serdecznie, Moje małe mają aktualnie 7 tygodni ( od tygodnia matka choruje i nie pija jej mleka) Ostatnio dałam im trochę normalnego mleka rozcieńczonego z wodą - bardzo chętnie piły, długo później wylizywały miseczkę i do niej wracały. Poza tym zauważyłam, że ostatnio jakoś mniej im smakuje karma (od 3 tyg jedzą ta sama). Chciałabym zapytać czy mam zmienić karmę czy wprowadzić jakieś mleko? Proszę mi doradzić co dawać młodym, żeby nie straciły na wadze no i były szczęśliwe? Pozdrawiam, Aleksandra

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Martyna Wilk-Niepiekło
Data dodania: 2011-09-26
Witam.
Kociaki powinny jeść suchą (mokrą również) karmę dostosowaną do ich wieku. Karma powinna być dobrze zbilansowana. Mleko (normalne, czyli zapewne krowie) nie jest im niezbędne. Warto przyzwyczajać młode do picia wody. Karma podawana przez 3 tygodnie może się znudzić, zwłaszcza jeśli dostaną choć na chwilę coś innego, nawet mleko. Czekają na coś nowego i ciekawszego. Nie oznacza to jednak, że karma jest niewłaściwa. Proponuję udać się do najbliższego lekarza weterynarii, który wybierze coś dla kociaków z karm dostępnych w lecznicy. Pozdrawiam

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl