Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Kryształki w moczu u 8 tygodniowego szczeniaka

Forum

Kryształki w moczu u 8 tygodniowego szczeniaka

Witam. Moja suczka labrador retriever oszczeniła się i miała 8 zdrowych szczeniaków. W zeszłą sobotę szczeniaki skończyły 8 tygodni więc w niedzielę poszły do nowych domów. Godzinę po odebraniu jeden z nowych właścicieli ( zakupił pieska) zadzwonił do mnie ze zauważyli krew w moczu. Szczeniak u nich jadł dobrze ale mało pił. Szczeniak trafił do weterynarza gdzie został zbadany ( usg, prześwietlenie, badanie moczu) i dostał antybiotyk. Dzisiaj rano dostałam telefon że szczeniak nie może zrobić siku i przywiózł go do mnie. U mnie przed wizytą u weterynarza szczeniak 2 razy zrobił siku w przeciągu około 40 min. U mojego weterynarza został zbadany mocz i okazało się że sa w moczu kryształki. Co to może oznaczać? U mnie szczeniak pije dużo i sika bez krwi ale martwią mnie te kryształki. Z góry dziękuję za odpowiedz

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2017-01-31
Dzień dobry.
To zależy od rodzaju kryształów. Pytanie należy skierować do lekarza dysponującego wynikiem badania moczu.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl