Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii klopoty z lapka.zerwane wiezadla

Forum

klopoty z lapka.zerwane wiezadla

Witam. Moje pytanie bedzie chyba nie na miejscu,ale jestem zrozpaczona i nie wiem co robic..Moj piesek od jakiegos czasu kuleje na tylna lapke. Jest malutka, nozki ma krociutkie i krzywe. Pani doktor dawala zawsze jakis lek i bylo lepiej. Ostatnio mala zaczela wrecz upadac na pupe, ciagnela nozki za soba, a kregoslup wyginala jak kot, jakby byla garbata. Pani doktor podala rimadyl,arthrovet,traumeel, lecz poprawy nie bylo. Potem podala zastrzyk sterydowy( w sumie 3) i mala ozdrowiala. Na tydzien. Dzis tylna lapke nosi w powietrzu. Pani doktor obadala i podejrzewa zwichniecie rzepki i zerwanie wiezadla krzyzowego.Na rtg jade wieczorem,bo w moim miescie nie ma. I teraz owo niestosowne pytanie..Ile kosztuje operacja tych wiezadel? Ja wiem,ze to zalezy od tego co w danej nozce trzeba zrobic, ale chociaz tak orientacyjnie..Mam najblizej do Poznania. Dzwonilam i rece mi opadly. Koszt od 1500-3500 zl. Czy to naprawde az tyle kosztuje? Nie bede mogla uratowac mojej córenki,bo nie mam takich pieniedzy. Czy gdzies mozna zrobic taka operacje taniej??? A drugie pytanie- czy blokady w staw kolanowy cos by mogly pomoc,jesli to wiezadla ma zerwane??? Blagam o rade, co robic?

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Maciej Czajka
Data dodania: 2014-07-11
Cena stabilizacji stawu kolanowego mocno zależy od wybranej metody. Szczególnie te nowoczesne są kosztochłonne bo wymagają zakupu drogich pił oscylacyjnych.
Ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od wybranej metody i lecznicy. Trudno będzie znaleźć taniej, ale nie jest to niemożliwe.
Leki przeciwbólowe stosowane ogólnie i do stawowo mają ograniczają skuteczność, leczenie zachowawcze nie prowadzi do wyleczenia, łagodzi jedynie objawy. W większości przypadków nie leczonych operacyjnie kulawizna występuje, ale z czasem jest mniejsza. Niestety zwichnięcie rzepki jest czynnikiem wikłającym i nie wiadomo czy leczenie zachowawcze będzie możliwe, a otrzymane efekty zadowalające.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl