Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Skomentuj artykuł Kastracja psa - zdjęcia z zabiegu

Forum

Kastracja psa - zdjęcia z zabiegu

Fajnie pokazany temat, w końcu dobre zdjęcia i dobrze podpisane, bardzo podoba mi się mały szew po operacji. Mój pies miał kastrację dawno temu (to nie było w warszawie), rana była duża i długo się goiła, szkoda że nie zrobiono tego w taki sposób. No i szkoda że nie ma jeszcze artykułu w ogóle o kastracji.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
mund1k
Data dodania: 2010-06-28
Zgadzam się w zupełności, dobry artykuł. Mogłoby być więcej artykułów ze zdjęciami, dobre fotki mogą przekonać i przedstawić coś lepiej niż nawet najlepszy tekst.
slukasz
Data dodania: 2010-07-12
Zgadzam się, rewelacyjny artykuł, tak jak i inne, które są na tym portalu. Oby tak dalej!!!
l3nka
Data dodania: 2010-07-18
mi też się podoba, konkret, pozdrawiam autorów ;)
ania_87
Data dodania: 2011-03-15
Artykuł naprawde dobry. Sama jednak nie zdecydowałabym się wysłać psa na kastrację. Ale to tylko moje subiektywne zdanie, byćmoże dlatego, że piesek mieszka na wsi u dziadków i zabieg ten nie jest mu raczej potrzebny ze względu na dużą swobodę :)
Simon
Data dodania: 2011-03-16
Fachowo przeprowadzony zabieg to praktycznie same korzyści. Dla wlasciciela oczywiscie ;)
gronostaj
Data dodania: 2011-03-17
Dobra robota. Tekst ciekawy i pomocny jednym slowem. Czekam na kolejne. Pozdrawiam
agatha
Data dodania: 2011-03-19
Zamiast kastrować psa lepiej znaleźć nabywce na szczeniaczki :)
karo
Data dodania: 2011-03-22
Dziękuję za artykuł (tekstowy ;)) o kastracji. Jest świetny! Pozdrawiam obu Panów Doktorów!

Odpowiedź Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl