Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii karmienie kota

Forum

karmienie kota

Witam, nie wiem jak czesto i w jakiej ilosci karmic mojego kocurka. Ma 2 miesiace i jak juz sie wybudzi jest bardzo ruchliwy. Nigdzie nie ma napisane jak czesto mam go karmic. Wazy juz 1,3 kg. Nie mam porownania,bo nie znam nikogo z kotem. Jak juz sie dorwie do miski,to zjada prawie wszystko. Ile on ma jesc i jak czesto?

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2013-08-16
Ilość pokarmu dostosowuje się do wagi kota. Informacje o dokładnym dawkowaniu można znaleźć na opakowaniu karmy. Dawkę dobową dla kota w tym wieku można podzielić na 4-6 posiłków zależnie od jego preferencji i naszych możliwości.
P.S. Zachęcam też do lektury artykułu na stronie portalu: http://www.portalweterynaryjny.pl/artykuly/hodowla-i-pielegnacja/moje-pierwsze-zwierze-co-nalezy-wiedziec-przed-zak-25.html
oraz do wizyty w gabinecie weterynaryjnym. Poruszenie wszystkich aspektów, związanych z hodowlą kota przekracza możliwości porady on-line. Już na pierwszej wizycie lekarz odpowie na szereg pytań oraz rozwieje większość wątpliwości, jakich na pewno wiele jeszcze się pojawi.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl