Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Karma dla kota

Forum

Karma dla kota

Dzień dobry. Proszę o radę jaką suchą karmę dobrą tańszą mogę zakupić kocurowi 2 letniemu po kastracji.Do tej pory dawałam royal cannin zakupioną u weterynarza 94,00 za 3,5 kg.Proszę o informację .Pozdrawiam.Alina

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2010-12-09
Dzień dobry.
Właściwie większość renomowanych firm produkujących karmy dla kotów ma w swojej ofercie linię dla zwierząt po zabiegu kastracji. Wybór naprawdę jest bardzo szeroki, zależnie jednak od miejsca (regionu, dystrybucji) i placówki (gabinet weterynaryjny/sklep zoologiczny) dosyć zróżnicowany, ciężko jest więc podać tu jedną konkretną markę.
Poza tego typu dietami mamy do wyboru jeszcze szerszy szereg karm (dobrej jakości) dla kotów dorosłych, które bez problemu można stosować, jeśli kot nie ma tendencji do przybierania na wadze. Jestem pewien, że w wyborze konkretnej karmy dla Pani kota pomoże lekarz weterynarii lub pracownik sklepu zoologicznego w Pani okolicy. Proszę się nie krępować podzielić się swoimi wątpliwościami z lekarzem, dobrze zdajemy sobie sprawę, że cena stanowi jeden z głównych kryteriów wyboru danego produktu. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć kompromis pomiędzy jakością i ceną z korzyścią zarówno dla kota jak i dla Pani portfela.
Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl