Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii JAK KUPIC VETORYL

Forum

JAK KUPIC VETORYL

JAK MOZNA W POLSCE LECZYC PSA VETORYLEM SKORO JEST WYCOFANY.CZY JA JAKO OBYWATEL PANSTWA UNII NIE MAM PRAWA DO LECZENIA PSA W NORMALNY SPOSOB ?KUPIENIE WETORYLU ,KTORY JEST DROGI JEST OWIANY WIELKA TAJEMNICA.WCZORAJ W KLINICE DOWIEDZIAŁAM SIE OD LEKARKI,ZE PODOBNO ANGLICY NIE CHCA SPRZEDAWAC DO POLSKI TYLKO TOWAR IDZIE Z ANGLII DO NIEMIEC I DO POLSKI.PODOBNO MOZNZ KUPIC W CZECHACH.PODOBNO .JAKI MOZE BYC SKUTEK LECZENIA JESLI BRAK W KLINIKACK WET.A NA DOSTAWE CZEKA SIE DO 3 TYGODNI.PROSZE O PORADE

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2013-08-18
http://www.portalweterynaryjny.pl/porady-specjalisty/u-naszej-suczki-beagle-10-lat-po-sterylizacji-stwi-2494.html
karol.rudzinski
Data dodania: 2015-03-05
Sam miałem problem z dostaniem tego leku. W listopadzie zakupiłem pięć opakowań we francji. Jeśli ma Pan krewnych za granicą to chyba jest to najlepszy sposób na zakup Vetorylu. Mi po leczeniu mojego pupila zostały jeszcze cztery opakowania które chętnie odsprzedam. W razie czego proszę o kontakt.
marcinklosinski.waw
Data dodania: 2015-04-08
Witam,
czy oferta sprzedaży Vetorylu jest nadal aktualna? Jeśli tak to proszę o jakieś szczegóły np. na adres marcinklosinski.waw@gmail.com
Niestety nasz sznaucerek wymaga leczenia tym trudno dostępnym lekiem..
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2015-04-09
Obecnie sytuacja z dostępnością Vetorylu wyraźnie się poprawiła. Polskie lecznice mogą zamawiać lek bezpośrednio z placówek (hurtowni) z krajów Europy zachodniej. W warszawskich lecznicach nie powinno być większego problemu z nabyciem tego środka.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl