Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Ile kosztuje wizyta u weterynarza?

Forum

Ile kosztuje wizyta u weterynarza?

Nie mam jeszcze psa i z tego powodu nigdy nie bylem u weterynarza ale chcialbym sie zapytac jaki mniej wiecej jest koszt takiej wizyty? W niedlugim czasie planuje nabyc psa i dobrze by bylo wiedziec jakie koszty sa w razie gdybym musial sie z nim udac do weterynarza. Prosze o szczere odpowiedzi. Dziekuje

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Martyna Wilk-Niepiekło
Data dodania: 2011-03-22
Witam.
Nie ma jednej ustalonej przez wszystkich lekarzy weterynarii ceny wizyty pierwszej. Dlatego też ceny są różne. Radzę zatem przedzwonić do kliniki/przychodni, w której planowana jest piewrsza wizyta i dowiedzieć się u źródła o jej koszt.
Pozdrawiam
Lewus78
Data dodania: 2012-02-16
Różnie. Zalezy od tego co weterynarz bedzie robic twojemu zwierzakowi.
kotkapusia
Data dodania: 2012-02-23
Należy tu dodać, że w Przychodniach wet przy Uniwersytetach Technicznych ceny są niższe i są wszyscy specjaliści. Pozdrawiam
karo
Data dodania: 2012-02-28
Zakładam, że masz na myśli kliniki przy uczelniach. Którąś konkretną? Mam dosyć odmienne doświadczenia jeśli chodzi o warszawską klinikę SGGW, gdzie ceny są zdecydowanie wyższe niż w lecznicy, do której chodzę.
ania_87
Data dodania: 2018-11-22
To zależy od doświadczenia weterynarza, lokalizacji i od tego co dolega zwierzęciu. Wetrynarza w swojej okolicy możecie wyszukać na https://adconnect.pl/leczenie-zwierzat . Ciekawa sprawa.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2009 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl