Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Głęboki sen kota - jak by umarła

Forum

Głęboki sen kota - jak by umarła

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć, czy zachowanie mojej kotki jest w jakiś sposób normalne, czy może powinnam z nią udać się do weterynarza. Mój kot jest wyjątkowo strachliwy i każda wyprawa poza mieszkanie bardzo ją stresuje. Żywi się nawet chrupkami uspokajającymi, dlatego piszę najpierw tutaj. Kotka wczoraj w nocy co chwilę zapadała w bardzo głęboki sen. Jej ciało drgało jak by miła jakiś nieprzyjemny sen i choć czasami wydaje dźwięki i się rusza podczas snu, to nie tak intensywnie. Jej ciało było całkowicie wiotkie. Do tego miała bardzo płytki i szybki oddech. Starałam się ją obudzić, ale na nic nie reagowała. Trwało to dość długi czas. W końcu jakoś się dobudziła. Poszłyśmy znowu spać i znowu to samo. Kotka znów zapadła w głęboki sen. Tym razem po długim budzeniu obudziła się z warknięciem. Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2014-11-17
Niestety w pytaniu jest zbyt mało informacji na temat kota. Jedyna istotna informacja to to że przyjmowała środki uspokajające - może to być przyczyną tego stanu. Opisany problem z pewnością nie jest sytuacją naturalną. Aby coś więcej trzeba by kota zbadać.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl