Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Dziwne zachowanie mojego psa

Forum

Dziwne zachowanie mojego psa

Jamnik krótkowłosy ,suczka ok.8 lat Od 3 dni jest jakaś osowiała.Ciągle leży ,nie da rady wskoczyć na łóżko albo boi się ,że jej się to nie uda i spadnie bo nie czuje się na siłach.Boi się przejść przez próg.Dzisiaj gdy próbowała przeskoczyć z jednego łóżka na drugie (które są bardzo blisko siebie) zapiszczała.Te wszystkie objawy mogą być powodem tego że 3 dni temu spadł na nią kubek, nie było to mocne uderzenie.Strasznie się o nią boję i nie wiem co mam robić.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Maciej Czajka
Data dodania: 2011-12-19
Opisane objawy są niespecyficzne i niestety pasują do wielu chorób. Właścicielowi często jest trudno ocenić czy takie zachowanie może być efektem urazu, zaburzeń metabolicznych, czy dość często w tym wieku występujących u jamników problemów z kręgosłupem. to tylko część elementów, które należy wziąć pod uwagę w diagnostyce różnicowej. By rozwiązać problem zapraszam do swojego lekarza prowadzącego, myślę że wspólnie uda się Państwu określić powstały problem. Czekam na informację i ofiarowuję swoją pomoc. Powodzenia.
lola772
Data dodania: 2011-12-20
Dzisiaj gdy wyszłam z nią na spacer biegała ,cieszyła się i nie mogłam ją zaprowadzić z powrotem do domu.Gdy znalazła się już w domu znów zaczęła się czegoś bać nie mogła przejść przez próg a teraz cały czas siedzi na ziemi bo nie może wskoczyć na łóżko.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl