Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii dziwne ataki

Forum

dziwne ataki

moja Pysia ma 6 miesięcy jest małej wielkości mieszańcem.Od 3 miesięcy miewa dziwne ataki tzn: zaczyna przerazająco skomleć(tak,jakby ją coś bardzo bolało) po chwili pada na ziemię jakby drętwa,głowę wykrzywioną ma wtedy na maxa w lewą stonę,leży tak przez jakieś 2-5 min , następuje nadmierne ślinienie się lub nie i potem podejmuje próbe wwstawanie chwiejąc się,po czym wydaje sie być zmęczona i śpi około 2 godz. Pierwsze ataki były łagodniejsze,widać że sunia bardzo cierpi,jest stachliwa ,ciągle się trzęsie,jest nieufna,choć nigdy nie była nakrzyczana itp. Martwię się bo 3 weteryniarzy nie stwierdziło ostatecznie padaczki,było podejżenie choroby meniera,dostała leki i nic nie pomoglo.2 dni temu miała silniejszy atak po tym jak podbiegła do niej inna suka , Pysia wtedy zapiszczala i dostała tego paraliżu ,leżąc tak zrobiła kupę. szkodda mi jej,jest naszym wymażonym pieskiem,3 lata zastanawiałam się nad zwierzakiem,az weszłam na stronę schroniska i była 6-cio tygodniowa.proszę o pomoc! czy to padaczka, czy może coś innego,możeze strachu?

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2013-06-15
Dzień dobry. Podejrzenie padaczki wymaga bardzo szczegółowej diagnostyki: od dokładnego wywiadu, badania ogólnego po badania dodatkowe. Czy było wykonane badanie neurologiczne, badania krwi, jakieś inne badania dodatkowe?

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl