Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii dziwna narośl na brzuszku 6 tygodniowego szczenięcia o. niemieckiego

Forum

dziwna narośl na brzuszku 6 tygodniowego szczenięcia o. niemieckiego

Witam, Tak jak w temacie - mam to cudo u siebie od 4 dni. Nie wiem czy przy odbiorze nie zwróciłem uwagi na tą narośl czy pojawiła się w czasie gdy była ona u mnie. Nie jest to na pewno ukąszenie żadnego z owadów. Jest takiej samej barwy jak skóra na brzuszku. W dotyku miekkie, więc jest tam na pewno coś płynnego. Bezbolesne dla małej podczas dotyku. Boję się że to jakieś świństwo które może zagrażać jej życiu. Pójdę z nią do weterynarza ale chciałem się ogłosić z tym problem także tutaj. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2010-08-21
Dzień dobry. Prawdopodobnie mamy do czynienia z przepukliną pępkową. Jest to częsta wada występująca u szczeniąt. Jeśli zmiana nie jest duża, nie ma się czym w tym momencie martwić. Podczas najbliższej wizyty w gabinecie weterynaryjnym trzeba zwrócić uwagę na istniejący problem. Lekarz po zbadaniu przepukliny podejmie decyzje odnośnie dalszego postępowania. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule "Przepukliny u psów i kotów" w dziale "Chirurgia i anestezjologia" na stronie portalu. Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl