Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii dieta renal

Forum

dieta renal

witam. mam 9 - letniego sznaucerka w dobrej formie. niestety jakieś 1,5 roku temu pojawiły się nieprawidłowości z nerkami. dostawał ipakitinę , którą pózniej odstawiłem. 2 miesiace temu piesek miął robione usg / i badania krwi /, które wykazało jakieś zmiany w nerkach , moze nieduże ale jednak....podaję mu ipakitinę i pózniej mam podawać rubenal. wczoraj lekarka powiedziała mi że powinienem psiakowi zmienić dietę na nerkową. do tej pory karmiłem do pedegree , friskiesem , darlingiem i chappi. teraz chciałbym dobrze wybrać karmę , która zapewniała by mu zdrowie a jest spory wybór jak i spory rozstrzał cenowy. psiak chodzi dużo na spacery , jest w świetnej formie , ma w sobie duzo energii. proszę o pomoc w doborze karmy , która uwzgledniałaby jego problemy nerkowe jak również czy rubenal powinienem podawać stale czy tylko jakimiś seriami. co wyeliminować z diety psa ,a co jest w takiej sytuacji korzystne? dziekuję . pozdrawiam

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Maciej Czajka
Data dodania: 2011-01-05
Dzień dobry

Proszę podać jakie wyniki badań krwi ma pies, bez tego trudno się odnieść co do potrzeby zastosowania diety nerkowej.
Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl