Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii czy są doustne szczepionki przeciwko wściekliźnie?

Forum

czy są doustne szczepionki przeciwko wściekliźnie?

Posiadam psa rasy Owczarek Niemiecki,w tej chwili ma 4 lata i 5 miesięcy.Mam z nim problem za każdym razem przy szczepieniu.Nie pozwoli sobie zrobić zastrzyku ze szczepionki,nie pozwala dojść weterynarzowi do siebie, po tym jak jakiś czas temu weterynarz zrobił mu zastrzyk p/bólowy-z Pyralgin. Moje pytanie: Czy można podać szczepionkę p/wściekliźnie w dawce doustnej?

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2010-08-28
Witam, niestety nie ma szczepionek doustnych przeciw wściekliźnie. Jeśli pies uprzedził się do osoby Pana doktora, to albo muszą się "pogodzić" (może jakieś smakołyki, lub częste wizyty tylko na pogłaskanie - aby nie kojarzyło się z bólem), albo jeśli się to nie uda to zmiana doktora. Pozdrawiam.
Rybcia
Data dodania: 2010-08-30
Niestety,nic nie dała zmiana ani doktora ani smakołyki.W dalszym ciągu jest problem.On nie pozwala dojść do siebie żadnej innej osobie oprócz mnie i męża.Do noewj lecznicy to nawet siłą nie mogliśmy go zaciągnąć.
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2010-09-02
Witam, myślę że jeszcze nie jest za późno żeby oddać psa w ręce fachowców i wysłać go na szkolenie. Z wiekiem będzie potrzebował częstrzych wizyt i wtedy problem będzie naprawdę bardzo poważny. A niestety, skoro nie jesteście w stanie zaprowadzić psa tam gdzie chcecie to znaczy, że on decyduje o sobie, a to może stać się niebezpieczne.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl