Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Czy można podac koniowi leki przeznaczone dla ludzi?

Forum

Czy można podac koniowi leki przeznaczone dla ludzi?

Witam. Mój koń ma juz 17 lat i pomału zauważam te wiekowe dolegliwosci w postaci strzykania przy chodzeniu i sztywności w ruchu. w internecie masa jest preparatów na stawy natomiast sa one kosmicznie drogie i przekraczają mój budżet. Chciałabym się spytac czy można koniowi podać leki na stawy dla ludzi? Chodzi mi między innymi o lek opisany na tej stronie: http://flexinovo.pl/flexinovo.php jego skład nie wydaje się jakoś róznic od tych dla koni a jest o wiele tańszy. Czy podany w odpowiedniej dawce na ok 500 kg konia działałby on zgodnie ze swym zastosowaniem nie mając pryz tym złego wpływu na zdrowie konia? Jeśli tak to w jakiej dawce? Pozdrawiam i czekam na odp.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Paweł Dukacz
Data dodania: 2013-03-30
Witam ,ten preparat można stosować u koni. Niestety nie powiem w jakiej dawce ponieważ nie ma podanych ilościowych informacji o tym produkcie. Skład tego preparatu jest bezpieczny więc można podać kilka do kilkunastu tabletek dziennie jeśli będzie to tanio. Pozdrawiam lek.wet.Paweł Dukacz

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl