Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii cukrzyca u 8-letniego pon-a

Forum

cukrzyca u 8-letniego pon-a

Czym karmić psa w cukrzycy. u mojego psa stwierdzono cukrzycę ok. 14 dni temu. nie reaguje w ogóle na caninsuline .dziś przy robieniu krzywej cukrowej okazało się ze poziom cukru wzrósł do 400 po 4 godz,od podania insuliny. obecnie po 6 spadł do 337.będę mierzyć jeszcze o godz,18 i 20. mam nadzieję ze się unormuje i dobierze mi p.dr inna pewnie tzw ,ludzka czyli lantus lub levwmir. problem mam z karmą dla psa.nie wiem co mam a właściwie czym go karmić zwłaszcza ze jest on alergikiem i nie może jeść drobiu,cielęciny ani wołowiny. proszę o poradę czym mam go karmić zebt obniżyć mu dietą poziom glukozy. otwarta jestem na różne rodzaje homeopati.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Łukasz Sokalski Spec.Chirurg
Data dodania: 2011-03-22
Witam, jeśli Pani pies jest alergikiem to należy oczywiście stosować karmę dla alergików, natomiast jeśli chodzi o cukrzycę to przede wszystkim ważne jest aby posiłki były regularne i o stałej porze. Optymalnie byłoby podawać dedykowaną karmę cukrzycową, jednak należy wcześniej zasięgnąć informacji dotyczącej składu. Polecam artykół na naszym portalu dotyczący cukrzycy. Pozdrawiam.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl