Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Chwilowe paraliże kotka

Forum

Chwilowe paraliże kotka

Witam mam problem z kotkiem, miał tak jakby paraliz ,uginały mu sie łapy chwiał się, ale to jak mu już przechodziło, zaczyna się to niespodziewanie, wyciąga przednie łapy jedną za głowe,oczami rozgląda się i nie wie co sie dzieje nie daje rady chodzić,trwa to minutę i przechodzi ,miał to już 3 raz ,po konsultacji z weterynażem nie usłyszałem żadnego możliwego powodu, tylko llistę badań ,dla tego proszę o opinie by jak najepiej zdjagnozować przyczynę,ostatni paraliż a właściwie jego część zdążyłem nagrać,video prześle meilem jak dostane adres,kot nie miał operacji w ostatnim czasie, ani na nic nie chorował,ma4.5roku około 2lata temu miał złamaną łape ,zrosła się ale ma śruby,kot nie wychodzący na zewnątrz i nie ma kontaktu z innymi zwierzętami ,chociaż przed atakami złapał wróbla na balkonie czy mógł się czymś zarazic?Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam .Mirosław

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2015-08-27
Dzień dobry. Analiza takiego przypadku przekracza możliwości porady na odległość. Opisane objawy mogą być spowodowane wieloma przyczynami i z tego wynika propozycja przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki. Celem tego postępowania jest eliminowanie krok po kroku kolejnych możliwości aż uda się postawić rozpoznanie. Sugerowałbym zastosować się do zaleceń lekarza weterynarii.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl