Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii brak apetytu , mocno żółty mocz-owczarek niemiecki

Forum

brak apetytu , mocno żółty mocz-owczarek niemiecki

Witam, jestem właścicielką 4 letniego owczarka niemieckiego o imieniu Nero.Od kilku dni nasz pupil przestał jeść, myśleliśmy że może to być spowodowane lekkim podtruciem przez nieświeże jajko które znalazł na podwórzu .Kiedy byłam obecna podczas posiłków , zachęcałam go to zjadał wszystko. Jest lekko osowiały ale nie do tego stopnia żeby nie miał siły biegać za piłką .Wymiotów ani biegunki nie zauważyłam, jedynie wczoraj moją uwagę przykuł kolor moczu który był mocno żółty bez domieszek krwi a na powierzchni jakoby unosiła się piana co mnie zaniepokoiło.Czy to może być coś poważnego ? Z góry dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Mieszko Smulski
Data dodania: 2017-03-16
Dzień dobry,
gorsze samopoczucie, utrata apetytu to objawy bardzo niespecyficzne tzn. mogą one dotyczyć większości jednostek chorobowych. Konieczne jest zbadanie psa i w razie potrzeby wykonanie badań dodatkowych. Najbardziej niebezpieczną chorobą, w której pojawia się ciemny mocz (barwy piwa) to babeszjoza. Przy jej podejrzeniu należy jak najszybciej wdrożyć odpowiednie leczenie.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl