Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Brak apetytu, ciężkie oddychanie

Forum

Brak apetytu, ciężkie oddychanie

Piszę tu ponieważ nie wiem już jak pomóc mojej kotce Gabi lat 10 może ktoś miał podobny przypadek kotkaa jest ospała pokłada się brak aktywności życiowej nie je !! lub w bardzo małych ilościach (podkładam jej żeby zjadła choć kąsek) brak apetytu waży 4,7 kg załatwia się normalnie ciężko i bardzo szybko oddycha czasami charczy, sapie, źle oddycha objawy od tygodnia byliśmy u 2 wet. dostała zastrzyki i tabletki brak poprawy (cetosal, betamox) została odrobaczona nie ma zbyt wysokiej temperatury 38,5 dziąsła ma prawidłowe zęby również bez większego osadu proszę o pomoc co to może być? jestem zaniepokojona kotka nie była sterylizowana dostawała tabletki :( chcę jej pomóc ale jestem bezradna czekam na odpowiedź najbardziej przeraża mnie to charczenie nawet przy mruczeniu taki dziwny dzwięk i to że nie je biedna :((

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Martyna Wilk-Niepiekło
Data dodania: 2014-04-15
Witam.
Należy wykonać badania dodatkowe takie, jak badanie krwi ( morfologia z biochemią), RTG klatki piersiowej, a jeśli te badania nie wykażą żadnych odchyleń , również usg jamy brzusznej. Podane objawy są niespecyficzne i nie można przypisać ich konkretnej jednostce chorobowej. Badania pokażą jak funkcjonują nerki, wątroba, czy jest stan zapalny, jak wyglądają płuca i serce. Oczywiście niezbędne jest dokładne osłuchanie kota ( wychwycenie szmerów sercowych, oskrzelowych).

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl