Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Apatia, dyszenie, brak apetytu u Alaskana Malamute

Forum

Apatia, dyszenie, brak apetytu u Alaskana Malamute

Witam, mam Malamuta, suczka obecnie 4 letnia, waży ok 32kg. Od dwóch dni sunia nie ma apetytu, pije tylko i wyłącznie wode, w większych ilościach niż zazwyczaj. Bywaja momenty, ze bardzo mocno dyszu pomimo iz nie ma upalu o nie jest zmeczona. Jest osowiała, nie reaguje na spacery i zabawy. Taka nie swoja zwyczajnie. Na co dzień ma nie skonczone poklady energii i jest bardzo wesoła. A teraz potrafi stanac w miejscu i tak stac, porusza sie tez jakos tak wolniej. Nie ma zadnych kleszczy, dodatkowo miesiac temu były stosowane krople przeciw kleszczom. Zauważyłam, ze bardzo smierdzi jej z pyska, gdzie nigdy tez nie bylo to tak bardzo odczuwalne. Sunia miala leczone hot spoty na szyi i glowie prawie 2 mce temu, leczona była antybiotykiem oraz oxycortem, jeżeli sie nie mylę. Wiem, ze zabrzmi to bezdusznie ale ostatnie leczenie pochlonelo troche kosztów i z tego wzgledu szukam pomocy najpierw tutaj, moze bedziecie Panstwo w stanie mi cos doradzic. Pozdrawiam, Natalia.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
Lekarz weterynarii: Martyna Wilk-Niepiekło
Data dodania: 2014-09-14
Witam.
Niestety są to objawy bardzo niespecyficzne i bez badań dodatkowych, jak przynajmniej badanie krwi nie da się zdiagnozować Pani psa.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl