Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Skomentuj artykuł Moje pierwsze zwierzę – co należy wiedzieć przed zakupem pierwszego szczenięcia lub kocięcia.

Forum

Moje pierwsze zwierzę – co należy wiedzieć przed zakupem pierwszego szczenięcia lub kocięcia.

Polecam bardzo dobre artykuły "Moje pierwsze zwierzę..." i "Wybór psa" doktora Smulskiego i pani Jackowskiej. W pierwszym mamy konkretnie i po kolei powiedziane z czym zwłaszcza na początku wiąże się powiększenie rodziny o małego futrzaka, drugi artykuł zwraca uwagę na mniej weterynaryjne sprawy, ale wcale nie mniej ważne. W "Moje pierwsze zwierzę.." większość kwestii można rozwinąć, po kliknięciu otwiera się artykuł na dany temat - dobry pomysł, chociaż dla wytrwałych. Myślę, że jednak warto być wytrwałym, będąc przed taka decyzją. Niedawno byłam w u swojego weterynarza z moim psem i w poczekalni usłyszałam jak dwójka ludzi z małym szczeniaczkiem na rękach pytała - właśnie kupiliśmy sobie psa - co dalej? Przecież kolejność powinna być dokładnie odwrotna.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
sendhi
Data dodania: 2010-07-04
w pełni popieram, takie sytuacje to skandal, stad biorą się później wszystkie psie dramaty, porzucanie i przywiązywanie do drzew bo właśnie zbliża się wakacyjny wyjazd i "wspaniały " Pan nie ma co z psem zrobić, ludzie powinni przechodzić jakiś egzamin czy nadają się na właścicieli psa czy kota
mikaella
Data dodania: 2011-03-13
Ludzie po prostu muszą sobie w końcu zdać sprawę, że zwierzę (obojętnie pies czy kot) to nie zabawka, którą można wywalić ot tak sobie gdy dziecku się znudzi. Takie podejście jest szczytem nieodpowiedzialności i dziwi mnie jak ludzie mający własne rodziny mogą tego nie rozumieć :(
Simon
Data dodania: 2011-03-15
Ja wlasnie jestem przed zakupem psa ale nigdy by mi nawet do glowy nie przyszlo zeby kiedykolwiek sie go pozbywac. Trzeba miec nie pokolei w glowie zeby tak podchodzic do zwierzat jak do rzeczy martwych, ze jak znudzi sie to wyrzucic. Glupota ludzka nie zna granic
Patyk
Data dodania: 2011-03-16
Powinno sie wprowadzic podatek od psa (pomysly takie juz byly). Wtedy psy mieliby ci ktorzy naprawde je kochaja a nie tacy co kupuja tylko w formie prezentu. No i pies powinen byc przez wlasciciela zarejestrowany, cos na wzor meldunku. Takie jest moje zdanie

Odpowiedź Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl