Logowanie Rejestracja
E-Mail / Login
Hasło
Strona główna Forum Porady lekarzy weterynarii Jack Russell Terier Padaczka

Forum

Jack Russell Terier Padaczka


Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Autor Wiadomość
PrzemkoLuna
Data dodania: 2019-01-13
Witam  mam problem który od półroku już wałkujemy z weterynarzem, co sie dzieje z pieskiem. zaczęło sie pewnej nocy w godzinach 3-4 pierwszy atak dokładnie podczas snu pieska dostała konwulsji jakich nigdy u niej nie widziałem i tak cały czas co 15 minut do godziny 5 piesek był już w takim stanie żę nie poznawał mnie w ogóle. nie byłem na to przygotowany rano pojechałem z pieskiem do wet. tam pobrano krew zrobiono badania z których sądzono iż piesek ma problem tarczycowy dostała leki na podwyższenie poziomu. przez jakiś czas piesek był wolny od ataków później pojawiły sie w ok. 14 dniach od ostatniego ataku sporadycznie raz dziennie do dwóch  tylko kłapanie pyskiem lub ślinotok. pierw zalecenie było stosowanie Leku Luminal ale piesek po tym stał się bardzo nadpobudliwy i agresywny więc przypisano lek po tygodniu Pexion.  piesek stosuje lek 1,5 tabletki pexionu + tarczycowe rano i wieczorem. sądziłem że może to być spowodowane zbyt nadmierną radoscią ponieważ gdy mamy gości piesek radosny jak każdy bawi sie ale w nocy zawsze gdy ma głęboki sen dostaje silnych ataków typu "grand mal, staus epilepticus. piesek ma 2lata nie wiemm co mogę jeszcze zrobić wiem że istnieje możliwość tomografi głowy pieska lecz jest kosztowne ale nie wiem czy wszystkie opcje wykożystałem.

Powrót do tematów | Powrót do kategorii
Powered by: Imperial CMS
Copyright 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone dla PortalWeterynaryjny.pl